Slider

ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

Uczennica klasy czwartej technikum cyfrowych procesów graficznych Ewelina Wantuch zakwalifikowała się do II etapu ogólnopolskiej Olimpiady Cyfrowej. Jest to duży sukces czwartoklasistki, gdyż znalazła się w gronie 299 spośród 2346 uczniów z całej Polski.

Zawody II stopnia polegać będą na indywidualnym, kreatywnym rozwiązaniu zadania metodą projektu, w ramach którego trzeba będzie opracować wskazane w treści zadania zagadnienie i przygotować prezentację efektów swojej pracy oraz przebiegu realizacji projektu. Niecierpliwie oczekujemy tematu zadania projektowego.

 

Ewelinie serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w drugim etapie!

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider