banner
We wtorek 1 września br. o godz. 9:00 zapraszamy na spotkanie uczniów klas pierwszych z wychowawcami w salach wg następującego planu:
klasa sala wychowawca

1 LO a, sala 34, p. Marlena Robak-Adamkiewicz
1 LO b, sala 30 p. Iwona Ciesielska
1 TI , sala 29 p. Przemysław Łączniak
1 TR, sala 33 p. Violetta Czabańska
1 TB/I, sala 13 p. Anna Guździoł
1 TC , sala 05a p. Paweł Łąkowski
1 TŻ, , sala 25 p. Małgorzata Powęzowska
1 TM, sala 27 p. Agnieszka Pietras

Prosimy pamiętać o obowiązku dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły oraz zakrywaniu nosa i ust i zachowaniu dystansu. Na spotkania mogą przyjść wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

Plan lekcji dla pozostałych klas zostanie przesłany do uczniów i ich rodziców w wiadomości dziennika elektronicznego do dnia 1. września do godz. 9:00.

Nie odbędzie się coroczna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego.

Katecheci zapraszają również na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny 2020/21, która zostanie odprawiona 1 września o godz. 8:00 w kościele p.w. św. Antoniego w Jarocinie (kościół ojców franciszkanów).