drzewkoUwaga tegoroczni Maturzyści!
Świadectwa dojrzałości będą wręczane we wtorek 11 sierpnia 2020 roku o godz. 11:00.
Absolwenci, którzy:
1) zdali egzamin – otrzymają świadectwo dojrzałości (wraz z odpisem)
2) nie zdali egzaminu – otrzymają informację o wynikach egzaminu dojrzałości.

Maturzyści będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w systemie informatycznym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu pod adresem: https://uczniowie.oke.poznan.pl (używając danych logowania przekazanych w maju br.).
Absolwenci, którzy podwyższyli wynik egzaminu na poziomie rozszerzonym lub przystąpili do egzaminu, do którego nie przystępowali w ubiegłych latach, będą mogli w sekretariacie szkoły odebrać aneks do świadectwa dojrzałości.

Grafik sal:
klasa sala
3LO a 30
3LO b 35
4TI 32
4TE 15
4TMB 13
4TC/I 29
4TŻ 25

Prosimy pamiętać o zakrywaniu nosa i ust oraz zachowaniu dystansu. Na spotkania mogą przyjść wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.