ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy

mówię do Ciebie, Ty mnie nie słyszysz.

I nawet nie wiesz , że ktoś o tej porze

myśli o Tobie , bo spać nie może…

W związku ze zbliżającym  się  Dniem Świętego Walentego klasy dyżurne zapraszają do wspólnej zabawy!

Rusza szkolna poczta walentynkowa.  Za jej pośrednictwem możecie przesłać kartkę do osoby, którą najbardziej lubicie/kochacie.

Zaadresowane życzenia ( imię, nazwisko, klasa) będzie można  od wtorku ( 12.02) wrzucać  do specjalnej skrzynki znajdującej się na korytarzu,  w pobliżu sekretariatu. W walentynki szkolne Amorki  zadbają, by miłosna korespondencja dotarła do adresatów.

14 lutego ubierzcie się także na czerwono, bo ten energetyczny kolor miłości stanie się podstawą, by zostać zwolnionym z niezapowiedzianych odpowiedzi!

Kolejną atrakcją  tego dnia będą muzyczne przerwy oraz „ ławeczka zakochanych” – dla Tych, którzy zapragną sobie zrobić romantyczne zdjęcie.

.