Akcja protestacyjna - aktualizacja

Wtorek - 16.04.2019 r.

Podobnie jak wczoraj większość nauczycieli przystąpiła dzisiaj rano do akcji protestacyjnej. W szkolnej auli w godz. 8:05 - 15:00 odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze, gdzie opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele, którzy w danym dniu zgłosili gotowość do pracy.

Analizując sytuację z poprzednich dni należy uznać, że podobna sytuacja może mieć miejsce również w dniu jutrzejszym. Przypominam, że od czwartku 18.04.2019 r. do 23.04.2019 r. zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, przewidziana jest przerwa świąteczna. Uczniowie wracają zatem do szkoły w środę 24.04.2019 r.

Poniedziałek - 15.04.2019 r.

Informuję, że także dzisiaj większość nauczycieli przystąpiła do akcji protestacyjnej. W związku z tym nadal nie odbywają się obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze według ustalonego tygodniowego planu zajęć. Szkoła podobnie jak tydzień temu, zorganizowała dzisiaj zajęcia opiekuńcze w godz. 8:05-15:00, które odbywają się w szkolnej auli. Opiekę nad młodzieżą sprawują nauczyciele, którzy dzisiaj zgłosili gotowość do pracy.
Kolejna informacja - jutro około godz. 9:00.

Środa, Czwartek i Piątek - 10-12.04.2019 r. - Rekolekcje Wielkopostne

Uczniowie uczęszczający na religię przychodzą w tym dniu bezpośrednio na naukę do kościoła. Podczas rekolekcji opiekę na uczniami sprawują katecheci. Uczniowie nie uczęszczający na religię i nie biorący udziału w rekolekcjach będą mieli zorganizowane w szkole zajęcia opiekuńcze - uczniów tych proszę o zgłoszenie się do szkolnej auli o godz. 8:45.

Harmonogram Rekolekcji:

- 10 kwietnia środa:
8.45 nauka w kościele brat Sofroniusz Rempuszewski OFM
świadectwo życia: s. Łucja Popiela (franciszkanka z Poznania)
10.00 - 11.00
Klasy 1: Górny Kościół: Dominika Frydrych i Barbara Turek: Spotkanie z autorkami książki „Pełnymi Garściami”
Klasy 2: mała sala gimnastyczna ZSP1: Spotkanie z Andrzejem Sową, byłym narkomanem, który dziś głosi świadectwo swojego nawrócenia oraz prowadzi programy profilaktyki uzależnień wśród młodzieży
Klasy 3: - Dolny Kościół Spotkanie z Edytą Sową, pedagog rodzinny
- 11 kwietnia czwartek:
8.30 nauka w kościele brat Sofroniusz Rempuszewski OFM
Klasy 3: aula ZSP1: Spotkanie z Andrzejem Sową
Klasy 1: Górny Kościół- ks. Wojciechem Orzechowski – wspomnienie ze Światowych Dni Młodzieży w Panamie
Klasy 2: Dolny Kościół: Spotkanie z Edytą Sową
- 12 kwietnia piątek:
8.30 Msza Święta w kościele brat Sofroniusz Rempuszewski OFM
świadectwo: Joanna Mazur dziennikarz Przewodnika Katolickiego
Klasy 2: Górny Kościół- Nikodem Michał – świadectwo dziennikarz TVN 24
Klasy 3: Dolny Kościół: Spotkanie z Edytą Sową
Klasy 1: ZSP1: Spotkanie z Andrzejem Sową
Uczniowie z KLAS CZWARTYCH: każdego dnia sam wybierasz spotkania z gośćmi.

Wtorek - 9.04.2019 r.

Ze względu na podjęcie akcji protestacyjnej przez 92% nauczycieli, w szkole odbywają się zajęcia opiekuńcze. Uczniów chcących skorzystać z opieki zapraszam do auli szkolnej w godz. 8:05 - 15:00.

Poniedziałek - 8.04.2019 r.

Informuję, że ze względu na podjęcie przez 92 % nauczycieli akcji protestacyjnej, w dzisiejszym dniu nie odbywają się obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze według ustalonego tygodniowego planu zajęć. Szkoła zorganizowała dzisiaj zajęcia opiekuńcze w godz. 8:05 - 15:00 w auli szkolnej.

Marek Sobczak

Wszystkich sympatyków gry w badmintona - zarówno uczniów, jak i nauczycieli - zapraszamy do wzięcia udziału w Walentynkowym Turnieju Badmintona. Rozgrywki odbędą się 14 lutego 2019 na dużej sali gimnastycznej od godz. 13.30 (7 i 8 lekcja).

Zgłoszenia u Jakuba Baranowskiego z kl. 1TM lub pani Grażyny Matuszak.

Organizator - klasa dyżurna 1TM