banner

Zapraszamy chętnych uczniów z wszystkich klas do udziału w konkursie  "Lato zamknięte w słoiku".

Konkurs odbędzie się 27. listopada br. a polega na przygotowaniu przetworu domowego. Każdy z uczestników zobowiązany jest wykonać 2 egzemplarze przetworu i przedstawić go do oceny jury w dniu konkursu.

 

Zgłoszenie (nazwa przetworu, imię nazwisko uczestnika, klasa) należy przekazać p. Alinie Łuczak  (sala  57)  oraz przesłać razem z przepisem (recepturą) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 listopada.

Pełny regulamin znajduje się w załączniku.

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider