Zapraszamy do udziału w konkursie Multimedialna Jedynka 2018. Konkurs polega na stworzeniu samodzielnie pracy multimedialnej na jeden z podanych tematów:

1. Tworzymy kulturę szacunku w sieci

2. Powstanie Wielkopolskie - 100 rocznica

Prace należy dostarczyć osobiście do nauczycieli p. Doroty Przewoźnej lub p. Roberta Strzeleckiego, albo wysłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Termin nadsyłania prac to 9. marca 2018 r.

 

Pod pojęciem praca multimedialna rozumie się jakikolwiek wytwór stworzony przy pomocy narzędzi informatycznych w postaci plakatu, prezentacji, animacji flash, filmu itp. Ocenie podlegać będzie plik projektu danego programu oraz wygenerowany odpowiednio do techniki wykonania plik w formacie:

  • jpg lub png - dla obrazów statycznych
  • wmv, avi lub mpg - dla klipu filmowego
  • gif lub swf - dla animacji format
  • ppt, pptx lub odp - dla prezentacji

 

Charakterystyka plików projektu:

  • maksymalny rozmiar pliku obrazu to 50 MB,
  • maksymalny rozmiar klipu filmowego to 200 MB (dostarczony na nośniku zewnętrznym),
  • długość trwania klipu filmowego to 180 sek.,
  • maksymalna liczba slajdów w prezentacji to 20.

 

arrow
arrow