banner

Rozwiń, aby przejrzeć dyżury konsultacyjne.

 


Dyżury konsultacyjne nauczycieli ZSP nr 1 Jarocin w roku szkolnym 2020/2021. W wyznaczonych godzinach nauczyciele pełnią dyżur w pokoju nauczycielskim. Z uwagi na procedury bezpieczeństwa oraz planowanie doraźnych zastepstw prosimy Rodziców o wcześniejsze ustalanie spotkania konsultacyjnego z nauczycielem.
lp. Nazwisko i imię dzień i godziny dyżuru
1 Sobczak Marek czwartek 15:30 - 17:00
2 Nowicki Roman wtorek 12:20 - 13:05
3 Strzelecki Robert wtorek 12:00 - 13:00
4 Nowaczyk Sławomir poniedziałek 9:40 - 10:25
5 Becela Paweł piątek 13.10 - 13.55
6 Biegańska Urszula poniedziałek 10.30 - 11.15
7 Błaszczyk Krystyna środa 11.30 - 12.15
8 Chlebowski Jakub wtorek 12.20 - 13.05
9 Chlebowski Leszek poniedzizłek 13.10-13.55
10 Ciesielska Iwona czwartek 11.30-12.15
11 Cukrowski Witold wtorek 9.40- 10.25
12 Czabańska Violetta wtorek 13.55 - 14.40
13 Dworzyński Andrzej poniedziałek 12.20 -13.05
14 Dziennik Jacek wtorek 9.40-10.25
15 Fatyga Przemysław czwartek 10.30-11.15
16 Gabruk Jan środa 8.50-9.35
17 Ginter Małgorzata czwartek12;20-13;05
18 Gniatczyk Krzysztof piątek 10:30 - 11:15
19 Gorzelańczyk Grzegorz środa 8:50 - 9:35
20 Gościniak Mateusz czwartek 11.30-12.15
21 Grześkowiak Katarzyna poniedziałek 10.30 - 11.15
22 Gurzyńska Magdalena czwartek 11.30-12.15
23 Guździoł Anna czwartek 9.40- 10.25
24 Jakubiak Monika środa 9:40 - 10:25
25 Janiec Zbigniew poniedziłek 11.15-12.15
26 Jankowiak Iwona środa 11:30 - 12:15
27 Jankowiak Marta poniedziałek 11.30-12.15
28 Juszczak Andrzej piątek 10:30 - 11:15
29 Kałmucka Anna poniedziałek 8.00 - 8.45
30 Kanafa Konrad środa 9:40-10:25
31 Kantorska Marta czwartek 9:00 - 12:00
32 Kędziora Arleta poniedziałek 8.50 - 9.35
33 Klaczyński Tobiasz wtorek 11.30-12.15
34 Kędziora Grażyna czwartek 9:40 - 10:25
35 Kochanowska Mirosława poniedziałek 11:30 - 12:15
36 Korzyniewska Urszula środa, godz. 8.50 do 9.35
37 Kościelna Małgorzata wtorek 11.30-12.15
38 Kożuch Danuta czwartek 8:50-9:35
39 Krystkowiak Marta poniedziałek 8.50 - 9.35
40 Krystkowiak Michał czwartek 11.30 - 12.15
41 Łączniak Marta wtorek 13.10-13.55
42 Łączniak Przemysław wtorek 9:40-10:25
43 Łąkowski Paweł wtorek 10:30 - 11:15
44 Łuczak Alina środa 9.40 - 10.25
45 Marecka- Migacz Agata piątek, 8:50-9:35
46 Matuszak Grażyna czwartek 11.30-12.15
47 Molińska Katarzyna czwartek 10.30 - 11.15
48 Moskal Hanna czwartek 9:00 - 12:00
49 Muzyka Andrzej poniedziałek 8:50 - 9:35
50 Niedziela - Skrzypczak Lidia wtorek 12.20-13.05
51 Nowak Katarzyna wtorek 10.30-11.15
52 Nowicka Dorota poniedziałek 9.40-10.25
53 o. Bartłomiej Skibiński Przemysław wtorek 11:30 - 12:15
54 o. Fabian Witkowski Artur piątek 9:40 - 10:25
55 Pawlak Grzegorz środa 11.30- 12.15
56 Pawłowska Marta piątek 9.40 - 10.25
57 Pietras Agnieszka czwartek 9.40-10.25
58 Pijanowska Dagmara czwartek 10.30-11.15
59 Podemska Maria środa 10.30 - 11.15
60 Powęzowska Gwizd Małgorzata poniedziałek 8.50 - 9.35
61 Przewoźna Dorota czwartek 9.40-10.25
62 Przybylska Ewa środa 14:00 - 14:45
63 Robak-Adamkiewicz Marlena poniedziałek 11.30-12.15
64 Robak Trzmiel Karolina czwartek, 9:40 - 10:25
65 Ryba Michał czwartek 15:40-16:25
66 Rychter Zbigniew piątek 12:00 - 12:15
67 Rząsa Kinga piątek 12:20 - 13:05
68 Sędzicki Zbigniew poniedziałek 14.00- 15.30
69 Sołtysiak Beata czwartek 12:20 - 13:05
70 Staszak-Leśniewska Joanna poniedziałek 9.40 -10.25
71 Strzelecka Izabela środa 11:30 - 12:15
72 Szczepańska Maria poniedziałek 12:20- 13:05
73 Szymendera Tomasz czwartek, 10:30 - 11:15
74 Szymenderska Karolina wtorek 10:30- 11:15
75 Świderska Nowak Monika piątek 9.40-10.25
76 Twardy Danuta piątek 13.55-14.40
77 Urny Sandra śr. 13.10-13.55
78 Walczak- Fiec Izabela czwartek 10.30-11.15
79 Witczak Izabela środa 10.30-11.15
80 Wojtaszek Joanna wtorek, 8.50-9.35
81 Woźniak Michał czwartek 8.50-9.35
82 Woźniak Renata wtorek 8.45 - 9.30
83 Zdunek Barańska Arleta czwartek 13.55 - 14.30
84 Zwierzchlewska Aleksandra poniedziałek 12.20-13.00
85 Zwierzycki Janusz wtorek 9.35-10-25

 

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider