zspnr1 200

nekrolog Henryk Mazurek 2019

Śp. Henryk Mazurek pozostanie w pamięci swoich wychowanków i młodszych kolegów jako nauczyciel – legenda, świetny wychowawca,  doskonały znawca zawodu, autorytet moralny i człowiek z zasadami.

Pierwszy etap konkursu "Kroniki Rodzinne - udział w odzyskaniu niepodległości przez Polskę i Powstaniu Wielkopolskim" został rozstrzygnięty. Wyróżniono i nagrodzono autorów 12 prac, które reprezentować będą szkołę w etapie powiatowym. 23 uczniów otrzymało nagrody z rąk wicestarosty p Mirosława Drzazgi . Podziękowania i wyróżnienia otrzymali również nauczyciele- organizatorzy konkursu: p. Marta Jankowiak, p. Iwona Tobolska, p. Andrzej Dworzyński, p. Robert Karwacki i p. Tomasz Szymendera.
Gratulujemy :-)
http://www.powiat-jarocinski.pl/KRONIKI_RODZINNE.html

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider