banner
W październiku Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ogłosiło
konkurs, który odbył się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pt. "VIDEO CV - Pokaż swoje mocne strony". Młodzież naszej szkoły przystąpiła do konkursu, nagrała bardzo wartościowe filmy prezentujące własną osobę. W efekcie udało się zdobyć trzy główne nagrody.
Jury Konkursu zgodnie zdecydowało, że zwycięzcami są i nagrody otrzymują:
👉 I miejsce – Emilia Pawlaczyk (klasa 3 a TE)
👉 II miejsce – Patryk Żurek (klasa 2 TR Gim)
👉 III miejsce – Wiktoria Szymańska (klasa 2 TR SP )
Nagrodzone prace powstały w ramach przedmiotu Organizacja Pracy Małych Zespołów oraz Doradztwa Zawodowego.
Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY. JESTEŚMY Z WAS DUMNI, ŻE NAWET PODCZAS PANDEMII PRACUJECIE I OSIĄGACIE SUKCESY.
Nagrody w postaci smartbandów i innych gadżetów zostaną przysłane do szkoły w najbliższych dniach.
Dziękujemy za udział wszystkim zainteresowanym i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach bo warto.