ulotka zsp1 drzwi otwarte ODWOLANE

Dnia 29 listopada  2019r.  o godzinie 13.00 w auli ZSP1 odbył się ćwierćfinał konkursu Supermatematyk.  Czas oczekiwania na konkurs umilili nam uczniowie technikum żywienia, którzy przygotowali dla nas pyszne rogaliki i ciastka.

Dyrektor Marek Sobczak gorąco przywitał uczestników, konkurs rozpoczął tradycyjnie gwizdkiem.

W zmaganiach  wzięło udział 82 uczniów z powiatu jarocińskiego, w tym: 24 z I LO, 4 z SLO, 31 z ZSP1, 23 z ZSP2.

Uczniowie przez 120 minut zmagali się z 30 zadaniami zamkniętymi jednokrotnej i wielokrotnej odpowiedzi. Konkurs odbywał się na kilku poziomach klas: I Liceum, II liceum, I technikum, II i III technikum, I szkoła branżowa i II i III szkoła branżowa.

50% najlepszych uczniów z województwa wielkopolskiego i lubuskiego przeszło do ćwierćfinału, w konkursie wzięło udział 1688 uczestników.

W powiecie jarocińskim do  dalszego etapu zakwalifikowało się 44 uczniów, w tym:  9 uczniów I LO, 22 uczniów ZSP1 i 13 uczniów ZSP2.

Półfinał konkursu odbędzie się w piątek w lutym 2020 w auli ZSP1 w Jarocinie. Dokładną datę podam w późniejszym terminie.

Gratuluję wszystkim uczestnikom!

Koordynator konkursu: