banner

Tradycją naszej szkoły jest zabawa połowinkowa klas drugich liceum i trzecich technikum. Z tego powodu uczniowie, przy nieocenionej pomocy swoich rodziców oraz wychowawców, zorganizowali 29 listopada 2019r. w restauracji Słoneczna w Jarocinie niezapomniany bal. Wzięło w nim udział 163 uczniów z ośmiu klas wraz z wychowawcami, rodzicami i dyrekcją szkoły.

Zabawę uroczyście otworzyli: dyrektor pan Marek Sobczak oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Paulina Owczarska. Dziewczęta oraz nauczycielki prezentowały się bardzo elegancko, a chłopcy oraz nauczyciele ubrali szykowne garnitury. Wszyscy świetnie się  bawili przy zróżnicowanej muzyce, serwowanej przez, cenionego wśród młodzieży, dj HuNi.

Ta noc to symboliczny znak, że połowa nauki jest już za nami. Przy dobrej zabawie czas szybko mija. Obecni na balu byli zaskoczeni, że pora zakończyć uroczystość. Po wspólnej zabawie, wszyscy we wspaniałych nastrojach wrócili do domu, zachowując w pamięci wspomnienia. Tylko one pozostaną na zawsze.

2LOa

2LOb