banner

17.10.2019 r. na Hipodromie Wola w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się dziewczyny z jarocińskiej "jedynki" zdobywając srebrny medal. Miłą niespodziankę sprawili chłopcy, którzy po "heroicznym boju" dobiegli do mety na 4 miejscu.


Skład zespołów
Dziewczyny:
Daria Pluta, Katarzyna Półroloniczak, Marlena Mrówczyńska, Marcelina Gościniak, Zuzanna Matan, Aleksandra Styś, Julia Pawełczyk, Karolina Bielecka, Patrycja Bielecka, Wiktoria Krawczyk, Roksana Jedraszak, Patrycja Klupś
Chłopcy:
Paweł Majusiak, Szymon Glapa, Jakub Królikowski, Łukasz Niemer, Eryk Radziejewski, Dawid Bartkowiak, Miłosz Nowakowski, Nikodem Marciniak, Bartosz Borysiak, Filip Skowroński, Bartosz Sienkiewicz, Krzysztof Biegański, Igor Bogaczyński

 

Gratulujemy!

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider