banner

ulotka zsp1 drzwi otwarte ODWOLANE

W piątek 26 kwietnia br. ponad 200 maturzystów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odebrało świadectwa ukończenia szkoły średniej. Z rąk dyrektora szkoła oraz wychowawcy odebrali świadectwa, a najlepsi nagrody książkowe, dyplomy i statuetki. W pionie klas liceum najwyższą średnią 5,12 wypracowały Julia Marcinkowska oraz Paulina Zeidler. W klasach technikum na wyróżnienie zasłużyła Agata Koster, która osiągnęła średnią 5,13. W czasie części oficjalnej maturzyści przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. Nastąpiło również ślubowanie, w którym kończący naukę zobowiązali się godnie żyć i reprezentować swoją szkołę. Nie zabrakło też podziękowań i kwiatów dla nauczycieli, którzy życzą swoim wychowankom jak najwyższych not na świadectwach maturalnych oraz dostania się na wymarzone kierunki studiów!

Dla tegorocznych maturzystów był to szczególny dzień. Skończyli pewien etap w swoim życiu… To tutaj – w Jedynce rodziły się pierwsze przyjaźnie, miłości. To tutaj to, co nieznane – stawało się zrozumiałe i bliskie. Uroczystości towarzyszyły chwile wzruszenia, ale też uśmiech, do którego przyczyniła się oprawa części artystycznej przygotowana przez klasy: 2 TE, 3 TC oraz 2 LOb. Młodsi koledzy zauważyli absolwentów, którzy mogą pochwalić się uzdolnieniami na miarę orłów. Nagrodzili ich odznaczeniami – Orłami Jedynki.

Orzeł Biznesu został przyznany Danielowi Rudnickiemu z kl. 4 Teb.

Orlim Głosem może pochwalić się Daria Broda z kl. 3 LOb.

Orzeł Smaku powędrował w ręce Filipa Galewskiego z kl. 4 TŻ.

Za godne reprezentowanie szkoły na arenach sportowych Marcin Raczkowiak z kl. 4 TI odebrał Orła Sportu.

Nagrodę w kategorii Szyk i Gracja Godna Orła otrzymała Anna Banaszak z kl. 3 LOa.

Talent artystyczny został zauważony u Julii Rauhut z kl. 4 TC, która odebrała Orła Sztuki.

Orłem Parkietu został Maciej Wiśniewski z kl. 4 TM, zaś Orlim Konstruktorem Zuzanna Rutkowska z kl. 4 TEa.

Przed Wami – drodzy maturzyści – egzamin maturalny… Już dziś życzymy Wam tego, by nigdy nie zabrakło Wam motywacji potrzebnej do realizacji swych marzeń! Odwagi w dokonywaniu wyborów. Wierzymy, że o naszych absolwentach jeszcze usłyszymy. POWODZENIA!

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider