banner

ulotka zsp1 drzwi otwarte ODWOLANE

Promocja czytelnictwa wśród najmłodszych, integracja środowiska przedszkolnego i młodzieżowego, rozwijanie postaw opiekuńczych, a także wspólna zabawa była głównym celem wyjścia grupy uczniów kl. 1 LOb.

Wycieczka do miejsca pełnego uśmiechów, zabawek i pozytywnej energii została zorganizowana 29 maja w ramach współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie z Niepublicznym Przedszkolem Promyczek w Jarocinie. Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, uczennice Jedynki pod opieką p. Izabeli Strzeleckiej zaprezentowały Krasnalom kilka bajek, które pięciolatki wysłuchały z wielkim skupieniem. Był także tajemniczy worek z bajkowymi przedmiotami nagrody, śpiew i tańce.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie! Mamy nadzieję, że wspólnie zaszczepimy w dzieciach nawyk czytania książek, by w przyszłości stało się to ich pasją, a nie tylko szkolnym obowiązkiem. Do zobaczenia przedszkolaki!

 
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider