zspnr1 200

nekrolog Henryk Mazurek 2019

Śp. Henryk Mazurek pozostanie w pamięci swoich wychowanków i młodszych kolegów jako nauczyciel – legenda, świetny wychowawca,  doskonały znawca zawodu, autorytet moralny i człowiek z zasadami.

Promocja czytelnictwa wśród najmłodszych, integracja środowiska przedszkolnego i młodzieżowego, rozwijanie postaw opiekuńczych, a także wspólna zabawa była głównym celem wyjścia grupy uczniów kl. 1 LOb.

Wycieczka do miejsca pełnego uśmiechów, zabawek i pozytywnej energii została zorganizowana 29 maja w ramach współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie z Niepublicznym Przedszkolem Promyczek w Jarocinie. Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom”, uczennice Jedynki pod opieką p. Izabeli Strzeleckiej zaprezentowały Krasnalom kilka bajek, które pięciolatki wysłuchały z wielkim skupieniem. Był także tajemniczy worek z bajkowymi przedmiotami nagrody, śpiew i tańce.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie! Mamy nadzieję, że wspólnie zaszczepimy w dzieciach nawyk czytania książek, by w przyszłości stało się to ich pasją, a nie tylko szkolnym obowiązkiem. Do zobaczenia przedszkolaki!

 
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider