zspnr1 200

Przed Wami – drodzy maturzyści – egzamin maturalny. Już dziś życzymy Wam tego, by nigdy nie zabrakło Wam motywacji potrzebnej do realizacji swych marzeń! Odwagi w dokonywaniu wyborów. Wierzymy, że o naszych absolwentach jeszcze usłyszymy. POWODZENIA!
( plakat dla maturzystów wykonała: Aga Guździoł )


Spotykamy się:


Rano zbiórka o godz. 8:00, na egzamin popołudniowy o godz. 13:00. Pamiętajcie o byciu punktualnym, stroju galowym, zabraniu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (ze zdjęciem) oraz długopisu z czarnym wkładem. Na salę egzaminacyjną nie wnosimy telefonów ani żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.


Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu egzaminu dojrzałości znajdują się na stronach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu https://www.oke.poznan.pl/cms,152,informacje.htm oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej https://cke.gov.pl/egzamin-matural…/egzamin-w-nowej-formule/

 
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider