zspnr1 200

ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

To niezwykle doświadczenie zobaczyć radość w oczach dzieci, poczuć, że robi się coś ważnego...

Tradycją naszej szkoły jest organizacja imprezy karnawałowej, w czasie której Jedynkę odwiedzają wyjątkowi goście: uczniowie , nauczyciele i rodzice z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.
We wtorek, 26 lutego po raz kolejny mogliśmy przekonać się, ile emocji budzi w naszych gościach możliwość uczestniczenia w tym baliku. Samorząd uczniowski oraz klasy dyżurne zadbały o odpowiedni wystrój auli oraz mały poczęstunek. Daria Broda z klasy III LO b oraz pani Marta Kantorska okazały się świetnymi animatorkami, które rozkręcały imprezę na maksa. Niezwykłą atmosferę zabawy stworzyli także uczniowie klasy I TI/E, którzy przebrali się w stroje postaci z bajek i bawili się wspólnie z dziećmi z ZSS.
O doskonałą oprawę muzyczną postarała się klasa I TM.
Nad całością czuwali nauczyciele: Sandra Urny - opiekunka SU oraz wychowawcy klas dyżurujących - panie Grażyna Matuszak i Katarzyna Molińska.