zspnr1 200

ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

10 stycznia 2019 roku w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie otrzymało tytuł Srebrnej Szkoły 2019, tym samym znalazło się wśród najlepszych techników w Wielkopolsce i Polsce i ma prawo używania w 2019 roku tytułu honorowego Srebrnej Szkoły 2019!

Technikum w ZSP nr 1 zajęło 16 miejsce w Wielkopolsce wśród techników, natomiast 214 miejsce w Polsce. Nasi uczniowie i tegoroczni maturzyści technikum przyczynili się do tego, że zajęliśmy 80 miejsce wśród techników w Polsce pod względem zdawalności egzaminów maturalnych.

To wspólny sukces uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy wspierają szkołę w wychowaniu młodego pokolenia.

**** Dziękujemy! ****