zspnr1 200

nekrolog Henryk Mazurek 2019

Śp. Henryk Mazurek pozostanie w pamięci swoich wychowanków i młodszych kolegów jako nauczyciel – legenda, świetny wychowawca,  doskonały znawca zawodu, autorytet moralny i człowiek z zasadami.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”.

10 stycznia 2019 roku w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie otrzymało tytuł Srebrnej Szkoły 2019, tym samym znalazło się wśród najlepszych techników w Wielkopolsce i Polsce i ma prawo używania w 2019 roku tytułu honorowego Srebrnej Szkoły 2019!

Technikum w ZSP nr 1 zajęło 16 miejsce w Wielkopolsce wśród techników, natomiast 214 miejsce w Polsce. Nasi uczniowie i tegoroczni maturzyści technikum przyczynili się do tego, że zajęliśmy 80 miejsce wśród techników w Polsce pod względem zdawalności egzaminów maturalnych.

To wspólny sukces uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy wspierają szkołę w wychowaniu młodego pokolenia.

**** Dziękujemy! ****