zspnr1 200

ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

Pytanie to szczególnie często stawiają sobie ci, którzy mają zdawać w maju egzamin dojrzałości. 
11 września uczniowie 3 LO b o profilu politechnicznym wybrali się na Poznański Salon Maturzystów. 
Uczelnie poznańskie: Politechnika Poznańska, Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Uniwersytet Medyczny szczegółowo zaprezentowały kierunki studiów otwierane w następnym roku akademickim, ale w holu można było spotkać mnóstwo innych propozycji ze strony szkół wyższych z terenu całego kraju (Kraków, Gdańsk, Szczecin…), porozmawiać z aktualnymi studentami albo wykładowcami i zorientować się, co trzeba zdawać na maturze, żeby dostać się na wybrany kierunek.
Teraz pozostaje już tylko wypełnić deklarację maturalną…

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider