zspnr1 200

ZSP NR 1 ulotka 2019 str2

Społeczność  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Wydarzenie miało miejsce 7 września br. w auli szkolnej. Akcję rozpoczęło wyświetlenie zwiastuna filmu „Przedwiośnie”  w reżyserii Filipa Bajona. Pierwszym lektorem został dyrektor ZSP1 w Jarocinie p. Marek Sobczak. Następnie czytali uczniowie oraz nauczyciele. Gościem specjalnym tego szkolnego wydarzenia była p. Katarzyna Witwicka z Książnicy Pedagogicznej w Jarocinie. Narodowe Czytanie w Jedynce zorganizowały bibliotekarki p. Hanna Moskal i p. Marta Kantorska.

Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider