REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE
Kościół oo. Franciszkanów w Jarocinie 26-28 marca 2018 r.



8.05  spotkanie  z wychowawcą w sali , sprawdzenie obecności, przejście do kościoła

8.30- 9.30 nauki rekolekcyjne brat Benedykt Stolarski

na spotkania rekolekcyjne prowadzone w szkole klasy przechodza pod opieka wychowawców  

ok 9.30 -10.30 spotkania rekolekcyjne z Wojciechem Przybyszem , Barbarą Turek
oraz Blanką Mazur i Hubertem Wawrzkowiczem (wg planu )

10.45 Warsztaty HIP HOP - dla chętnych

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

52 a

3 LO b

p. Marta Pawłowska

42

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

49

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

13

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

39

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

21

4 TI a

p. Jacek Dziennik

14

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

51

1 TE

p. Grażyna Kędziora

29

2 TE

p. Dorota Przewoźna

33 a

3 TE a

p. Arleta Kędziora

20

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

23

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

25

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                         

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

34

 

26 marca poniedziałek:
8.30 nauka w kościele brat Benedykt Stolarski OFM

9.30- 10.30
Klasy 1: aula ZSP1
Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy” 
Klasy 2: 
Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek. 
Klasy 3 dziewczęta: Dolny Kościół 
„Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 3 chłopaki: 
Mała sala gimnastyczna 
„Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 
15 minut przerwy 
ok. 10.45 do 12.00
Warsztaty tańca. hip-hop. Mała sala gimnastyczna ZSP1,
Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

27 marca wtorek:
8.30 nauka w kościele brat Benedykt Stolarski OFM
9.30- 10.30 duża sala gimnastyczna 
Klasy 3: Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy”
Klasy 1: Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek : „Freestyle Boży”
Klasy 2 dziewczęta: Dolny Kościół - „Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 2 chłopaki: mała sala gimnastyczna ZSP1 „Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 
ok. 11.00 do 12.00
Warsztaty tańca hip-hop. sala gimnastyczna ZSP1. Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

28 marca środa
8.30 Msza Święta w kościele brat Benedykt Stolarski OFM
10.00 - 11.00 
Klasy 2: aula ZSP1: Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy”
Klasy 3: Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek. 
Klasy 1 dziewczęta: Dolny Kościół - „Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 1 chłopaki: mała sala gimnastyczna ZSP1 „Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 

ok. 11.00 do 12.00
Warsztaty tańca. hip-hop. mała sala gimnastyczna ZSP1. Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

arrow
arrow