W związku z uroczystościami szkolnymi zaplanowanymi na czwartek 21 grudnia br następuje zmiana planu.
Zajęcia realizowane będą w systemie 30 minutowym, w ramach 7 i 8 lekcja odbędą się spotkania klasowe.

1. 8.05 – 8.35

2. 8.40 – 9.10

3. 9.15 – 9.45

4. 9.50 - 10.20

5. 10.25– 10.55

6. 11.00 – 11.30

godzina 11. 40 Jasełka - aula

godzina 12. 30- 14.10 Spotkania klasowe w salach wg grafiku
godzina 14. 10 zakończenie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

3 LO b

p. Marta Pawłowska

poza szkołą

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

46

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

33 a

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

42

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

29

4 TI a

p. Jacek Dziennik

25

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05 a

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

34

1 TE

p. Grażyna Kędziora

39

2 TE

p. Dorota Przewoźna

13

3 TE a

p. Arleta Kędziora

30

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

41

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

projekt

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                         

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

poza szkołą

 

arrow
arrow