SPOTKANIA Z RODZICAMI
W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE
28. listopada 2017 r (wtorek)

 

16.10 -            Szkolenie dla Rodziców - CYBERPRZEMOC (AULA)

16. 30 - 17.15             Spotkania Rodziców z Wychowawcami w salach wg grafiku.

16.30- 18.15 -             Konsultacje z nauczycielami. Informujemy, że tego dnia dyżury konsultacyjne pełnią wszyscy nauczyciele uczący w szkole.

 

sala nr 14       zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych (j.polski, historia, WOS, WOK, religia)

sala nr 15       zespół nauczycieli języków obcych

sala nr 21       zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno- przyrodniczych (matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia)

sala 20            zespół nauczycieli przedmiotów budowlanych, geodezyjnych, WF i EDB

sala 23            zespół nauczycieli przedmiotów informatycznych, cyfrowych procesów graficznych,    mechatronicznych

sala 36            zespół nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i gastronomicznych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

KLASA

 

WYCHOWAWCA

 

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

3 LO b

p. Marta Pawłowska

42

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

46

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

13

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

41

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

30

4 TI a

p. Jacek Dziennik

30 a

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05 a

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

51

1 TE

p. Grażyna Kędziora

39

2 TE

p. Dorota Przewoźna

33 a

3 TE a

p. Arleta Kędziora

29

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

45

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

49

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

25

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                        

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

34

 

 

arrow
arrow