W dniu 17 kwietnia br. o godzinie 9.00 w auli szkolnej rozpocznie się II edycja Szkolnego Konkursu Językowego Jedynka spricht English.

Zgłoszonych uczestników prosimy o przyniesienie ze sobą smartfonów  lub telefonów komórkowych z dostępem do Internetu. Bliższe informacje zawiera regulamin konkursu, zamieszczony na stronie Szkoły.

Organizatorzy

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE
Kościół oo. Franciszkanów w Jarocinie 26-28 marca 2018 r.



8.05  spotkanie  z wychowawcą w sali , sprawdzenie obecności, przejście do kościoła

8.30- 9.30 nauki rekolekcyjne brat Benedykt Stolarski

na spotkania rekolekcyjne prowadzone w szkole klasy przechodza pod opieka wychowawców  

ok 9.30 -10.30 spotkania rekolekcyjne z Wojciechem Przybyszem , Barbarą Turek
oraz Blanką Mazur i Hubertem Wawrzkowiczem (wg planu )

10.45 Warsztaty HIP HOP - dla chętnych

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

52 a

3 LO b

p. Marta Pawłowska

42

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

49

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

13

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

39

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

21

4 TI a

p. Jacek Dziennik

14

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

51

1 TE

p. Grażyna Kędziora

29

2 TE

p. Dorota Przewoźna

33 a

3 TE a

p. Arleta Kędziora

20

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

23

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

25

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                         

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

34

 

26 marca poniedziałek:
8.30 nauka w kościele brat Benedykt Stolarski OFM

9.30- 10.30
Klasy 1: aula ZSP1
Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy” 
Klasy 2: 
Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek. 
Klasy 3 dziewczęta: Dolny Kościół 
„Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 3 chłopaki: 
Mała sala gimnastyczna 
„Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 
15 minut przerwy 
ok. 10.45 do 12.00
Warsztaty tańca. hip-hop. Mała sala gimnastyczna ZSP1,
Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

27 marca wtorek:
8.30 nauka w kościele brat Benedykt Stolarski OFM
9.30- 10.30 duża sala gimnastyczna 
Klasy 3: Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy”
Klasy 1: Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek : „Freestyle Boży”
Klasy 2 dziewczęta: Dolny Kościół - „Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 2 chłopaki: mała sala gimnastyczna ZSP1 „Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 
ok. 11.00 do 12.00
Warsztaty tańca hip-hop. sala gimnastyczna ZSP1. Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

28 marca środa
8.30 Msza Święta w kościele brat Benedykt Stolarski OFM
10.00 - 11.00 
Klasy 2: aula ZSP1: Spotkanie z Wojciechem Przybyszem, Stowarzyszenie Wędka, praca z tzw. „dziećmi ulicy”
Klasy 3: Górny Kościół- Spotkanie z Barbarą Turek. 
Klasy 1 dziewczęta: Dolny Kościół - „Jak tworzyć udany związek” Blanka Mazur
Klasy 1 chłopaki: mała sala gimnastyczna ZSP1 „Jak tworzyć udany związek” Hubert Wawrzkowicz, 

ok. 11.00 do 12.00
Warsztaty tańca. hip-hop. mała sala gimnastyczna ZSP1. Prowadzenie Hubert Wawrzkowicz. 

Zapraszamy do udziału w konkursie Multimedialna Jedynka 2018. Konkurs polega na stworzeniu samodzielnie pracy multimedialnej na jeden z podanych tematów:

1. Tworzymy kulturę szacunku w sieci

2. Powstanie Wielkopolskie - 100 rocznica

Prace należy dostarczyć osobiście do nauczycieli p. Doroty Przewoźnej lub p. Roberta Strzeleckiego, albo wysłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Termin nadsyłania prac to 9. marca 2018 r.

 

Pod pojęciem praca multimedialna rozumie się jakikolwiek wytwór stworzony przy pomocy narzędzi informatycznych w postaci plakatu, prezentacji, animacji flash, filmu itp. Ocenie podlegać będzie plik projektu danego programu oraz wygenerowany odpowiednio do techniki wykonania plik w formacie:

  • jpg lub png - dla obrazów statycznych
  • wmv, avi lub mpg - dla klipu filmowego
  • gif lub swf - dla animacji format
  • ppt, pptx lub odp - dla prezentacji

 

Charakterystyka plików projektu:

  • maksymalny rozmiar pliku obrazu to 50 MB,
  • maksymalny rozmiar klipu filmowego to 200 MB (dostarczony na nośniku zewnętrznym),
  • długość trwania klipu filmowego to 180 sek.,
  • maksymalna liczba slajdów w prezentacji to 20.

 

W związku ze smutną informacją, która dotarła do nas 19 stycznia br. o śmierci naszej nauczycielki śp. Magdaleny Józefiak, decyzją Dyrektora Szkoły zajęcia lekcyjne w dniu uroczystości pogrzebowych będą realizowane w systemie półgodzinnym tak, aby umożliwić społeczności szkolnej udział w ostatnim pożegnaniu.

 

Lekcje w poniedziałek 22 stycznia odbywać będą się według następującego planu:

1. 8.05 – 8.35

 

2. 8.40 – 9.10

3. 9.15 – 9.45

4. 9.50 - 10.20

5. 10.25– 10.55

6. 11.00 – 11.30

7. 11.35- 12. 05

8. 12.10- 12.40

 

Msza żałobna odprawiona zostanie o godzinie 14:00 w kościele Św. Marcina w Jarocinie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 15:00 na Cmentarzu w Jarocinie.

 

We wtorek 23 stycznia br. o godz. 11.30 w kościele oo. Franciszkanów zostanie odprawiona msza św. w intencji Zmarłej z udziałem pracowników i młodzieży .

Uczniom, którzy nie uczestniczą w lekcjach religii, w tym czasie zapewniona zostanie opieka.

 

Prosimy o uszanowanie powagi tych dni i przybycie do szkoły w dniach 22-23 stycznia br w galowych strojach.

W związku z uroczystościami szkolnymi zaplanowanymi na czwartek 21 grudnia br następuje zmiana planu.
Zajęcia realizowane będą w systemie 30 minutowym, w ramach 7 i 8 lekcja odbędą się spotkania klasowe.

1. 8.05 – 8.35

2. 8.40 – 9.10

3. 9.15 – 9.45

4. 9.50 - 10.20

5. 10.25– 10.55

6. 11.00 – 11.30

godzina 11. 40 Jasełka - aula

godzina 12. 30- 14.10 Spotkania klasowe w salach wg grafiku
godzina 14. 10 zakończenie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

3 LO b

p. Marta Pawłowska

poza szkołą

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

46

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

33 a

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

42

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

29

4 TI a

p. Jacek Dziennik

25

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05 a

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

34

1 TE

p. Grażyna Kędziora

39

2 TE

p. Dorota Przewoźna

13

3 TE a

p. Arleta Kędziora

30

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

41

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

projekt

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                         

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

poza szkołą

 

W sobotę 9 grudnia o 10.00 w Sali 12 i 13 odbędzie się ćwierćfinał konkursu Supermatematyk.

Konkurs potrwa 120 minut.

Wyniki konkursu zostaną udostępnione w dzienniku elektronicznym, na stronie szkoły ZSP1, otrzymają je również nauczyciele uczący. 

Proszę o zabranie kalkulatorów prostych i przyrządów geometrycznych. Proszę o punktualność.

 

Dorota Przewoźna

Załączniki
Download this file (Regulamin-XVI-edycji-17-18.pdf)Regulamin-XVI-edycji-17-18.pdf[ ]168 kB

 Lista uczniów zakwalifikowanych do 2 etapu konkursu Supermatematyk

 

Liceum ogólnokształcące 

1 Dawid Radecki 1 LOb

2 Paulina Bocheńska 1 LOb

3 Maria Kuczyńska 1 LOb

4 Kacper Urbaniak 1 LOb

5 Daria Broda 2 LOb

   

Technikum

Klasy 1

1 Michał Bachorz 1TC

2 Michał Zawieja 1 TIb

3 Krzysztof Marcinkowski 1 TIa

4 Małgorzata Hażak 1TC

5 Maria Chmielarczyk 1TE

6 Krystian Fornalczyk 1 TIb

7 Wojciech Panek 1 TIa

8 Sławomir Andresz 1TE

 

Klasy 2 i 3

1 Weronika  Szymendera 2 TE

2 Ewelina Jakubowska 3 TŻ

3 Szymon  Kozłowski 2 TI

4 Krzysztof Antoniewicz 2 TI

5 Arkadiusz Bachorski 2 TI

6 Paulina  Mikołajczak 3 TE b

 

GRATULUJEMY!

 Kolejny etap odbędzie się 9 grudnia 0 10.00 w auli ZSP1 w Jarocinie.

 

Dorota Przewoźna

 

arrow
arrow