W związku ze smutną informacją, która dotarła do nas 19 stycznia br. o śmierci naszej nauczycielki śp. Magdaleny Józefiak, decyzją Dyrektora Szkoły zajęcia lekcyjne w dniu uroczystości pogrzebowych będą realizowane w systemie półgodzinnym tak, aby umożliwić społeczności szkolnej udział w ostatnim pożegnaniu.

 

Lekcje w poniedziałek 22 stycznia odbywać będą się według następującego planu:

1. 8.05 – 8.35

 

2. 8.40 – 9.10

3. 9.15 – 9.45

4. 9.50 - 10.20

5. 10.25– 10.55

6. 11.00 – 11.30

7. 11.35- 12. 05

8. 12.10- 12.40

 

Msza żałobna odprawiona zostanie o godzinie 14:00 w kościele Św. Marcina w Jarocinie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 15:00 na Cmentarzu w Jarocinie.

 

We wtorek 23 stycznia br. o godz. 11.30 w kościele oo. Franciszkanów zostanie odprawiona msza św. w intencji Zmarłej z udziałem pracowników i młodzieży .

Uczniom, którzy nie uczestniczą w lekcjach religii, w tym czasie zapewniona zostanie opieka.

 

Prosimy o uszanowanie powagi tych dni i przybycie do szkoły w dniach 22-23 stycznia br w galowych strojach.

W związku z uroczystościami szkolnymi zaplanowanymi na czwartek 21 grudnia br następuje zmiana planu.
Zajęcia realizowane będą w systemie 30 minutowym, w ramach 7 i 8 lekcja odbędą się spotkania klasowe.

1. 8.05 – 8.35

2. 8.40 – 9.10

3. 9.15 – 9.45

4. 9.50 - 10.20

5. 10.25– 10.55

6. 11.00 – 11.30

godzina 11. 40 Jasełka - aula

godzina 12. 30- 14.10 Spotkania klasowe w salach wg grafiku
godzina 14. 10 zakończenie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

KLASA


WYCHOWAWCA

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

3 LO b

p. Marta Pawłowska

poza szkołą

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

46

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

33 a

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

42

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

29

4 TI a

p. Jacek Dziennik

25

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05 a

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

34

1 TE

p. Grażyna Kędziora

39

2 TE

p. Dorota Przewoźna

13

3 TE a

p. Arleta Kędziora

30

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

36

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

41

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

projekt

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                         

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

poza szkołą

 

W sobotę 9 grudnia o 10.00 w Sali 12 i 13 odbędzie się ćwierćfinał konkursu Supermatematyk.

Konkurs potrwa 120 minut.

Wyniki konkursu zostaną udostępnione w dzienniku elektronicznym, na stronie szkoły ZSP1, otrzymają je również nauczyciele uczący. 

Proszę o zabranie kalkulatorów prostych i przyrządów geometrycznych. Proszę o punktualność.

 

Dorota Przewoźna

Załączniki
Download this file (Regulamin-XVI-edycji-17-18.pdf)Regulamin-XVI-edycji-17-18.pdf[ ]168 kB

 Lista uczniów zakwalifikowanych do 2 etapu konkursu Supermatematyk

 

Liceum ogólnokształcące 

1 Dawid Radecki 1 LOb

2 Paulina Bocheńska 1 LOb

3 Maria Kuczyńska 1 LOb

4 Kacper Urbaniak 1 LOb

5 Daria Broda 2 LOb

   

Technikum

Klasy 1

1 Michał Bachorz 1TC

2 Michał Zawieja 1 TIb

3 Krzysztof Marcinkowski 1 TIa

4 Małgorzata Hażak 1TC

5 Maria Chmielarczyk 1TE

6 Krystian Fornalczyk 1 TIb

7 Wojciech Panek 1 TIa

8 Sławomir Andresz 1TE

 

Klasy 2 i 3

1 Weronika  Szymendera 2 TE

2 Ewelina Jakubowska 3 TŻ

3 Szymon  Kozłowski 2 TI

4 Krzysztof Antoniewicz 2 TI

5 Arkadiusz Bachorski 2 TI

6 Paulina  Mikołajczak 3 TE b

 

GRATULUJEMY!

 Kolejny etap odbędzie się 9 grudnia 0 10.00 w auli ZSP1 w Jarocinie.

 

Dorota Przewoźna

 

SPOTKANIA Z RODZICAMI
W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE
28. listopada 2017 r (wtorek)

 

16.10 -            Szkolenie dla Rodziców - CYBERPRZEMOC (AULA)

16. 30 - 17.15             Spotkania Rodziców z Wychowawcami w salach wg grafiku.

16.30- 18.15 -             Konsultacje z nauczycielami. Informujemy, że tego dnia dyżury konsultacyjne pełnią wszyscy nauczyciele uczący w szkole.

 

sala nr 14       zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych (j.polski, historia, WOS, WOK, religia)

sala nr 15       zespół nauczycieli języków obcych

sala nr 21       zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno- przyrodniczych (matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia)

sala 20            zespół nauczycieli przedmiotów budowlanych, geodezyjnych, WF i EDB

sala 23            zespół nauczycieli przedmiotów informatycznych, cyfrowych procesów graficznych,    mechatronicznych

sala 36            zespół nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i gastronomicznych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

KLASA

 

WYCHOWAWCA

 

SALA

1 LO a

p. Agnieszka Pietras

12

1 LO b

p. Maria Szczepańska

31

2 LO a

p. Anna Guździoł

27

2 LO b

p. Urszula Biegańska

35

3 LO a

p. Aleksandra Zwierzchlewska

38

3 LO b

p. Marta Pawłowska

42

3 LO c

p.  Małgorzata Powęzowska Gwizd

50

1 TM/TB

p. Przemysław Fatyga

46

2 TMTB

p. Katarzyna Nowak

13

3 TM

p. Karolina Robak Trzmiel

07

1 TI a

p. Izabela Strzelecka

26

1 TI b

p. Grzegorz Pawlak

41

2 TI

p. Katarzyna Grześkowiak

32

3 TI

p. Przemysław Łączniak

30

4 TI a

p. Jacek Dziennik

30 a

1 TC/ TB

p. Kinga Rząsa

05 a

2 TC/ TI

p. Konrad Kanafa.

06

3 TC

p. Violetta Czabańska

33

4 TC

p. Robert Strzelecki

51

1 TE

p. Grażyna Kędziora

39

2 TE

p. Dorota Przewoźna

33 a

3 TE a

p. Arleta Kędziora

29

3 TE b

p. Małgorzata Ginter

45

4 TE

p. Urszula Wyremblewska Korzyniewska

49

4 TG/TB

p. Joanna Wojtaszek

54

1 TŻ

p. Izabela Witczak

25

2 TŻ

p. Alina Łuczak

05

3 TŻ

p. Danuta Kożuch                                                                                                                                                        

11

4 TŻ

p. Ewa Roszak

34

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie SUPERMATEMATYK.
Prosimy o zgłoszenia do nauczycieli matematyki do 21 listopada. Regulamin konkursu: https://drive.google.com/file/d/0B87FWiwv0nJsaFpFR0RrV2l1VFBua0JnN3ZlOW9uZmV2UmpV/view?usp=sharing

Zapraszamy do udziału w konkursie "Lato zamknięte w słoiku". Polega on na przygotowaniu domowych przetworów. Adresowany jest dla uczniów wszystkich klas ZSP1. Zgłoszenia (nazwa przetworu, imię nazwisko uczestnika, klasa) należy przekazać p. Alinie Łuczak  (sala  57)  oraz przesłać razem z przepisem (recepturą) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 listopada.

arrow
arrow